Seznamte se s Anglánem

Poctivý ledový čaj hned a bez vaření!

chci ochutnat

Kdo je Ledový Anglán?

Poctivý ledový čaj hned a bez vaření? Že stačí sáček zalít studenou vodou a za 5 minut je hotovo? Tak tomu se těžko věří, nicméně se můžete přesvědčit sami.

Pošleme ti ho domů

Stačí vyplnit formulář a my ti ZDARMA zašleme Ledového Anglána domů. Protože bez něj to není to pravé léto.

Získáš dárkovou kartu hned se třemi Anglány - English Tea s lehkým aroma pro klasiky, příchuť Lemon&Lime pro každého, kdo hledá něco osvěžujícího a Peach&Passion Fruit pro ty, co se nebojí exotických chutí.

Omlouváme se, ale vzorky momentálně nezasíláme

3 lahodné příchutě

Do Anglána se zamiluje každý - pravému černému čaji ve 3 lahodných příchutích, bez cukru a sladidel a s nižším obsahem kofeinu se těžko odolává.

Anglán English Tea Cold Brew je směsice černých čajů z regionů Ásámu, Srí Lanky a Keni. Získá si tě svou sytě jantarovou barvou, lehkým aroma špetky bergamotu a promyšleně jemnou chutí.

koupit v teashopu

Vůně a chuť směsi pečlivě vybraných černých čajů se v dokonalé harmonii snoubí s exotickou vůní tropického ovoce i lahodnou chutí šťavnaté broskve. Absolutní letní osvěžení!

koupit v teashopu

Směs nejkvalitnějších lístků černého čaje je obohacena svěží citronovou příchutí. Anglán Lemon&Lime tě spolehlivě povzbudí, osvěží a udrží v pohodě po celý den.

koupit v teashopu